english slovak

Novinky

  • Predstavenie programu - Študujte v USA
    Na základe našich osobných skúseností so štúdiom na amerických stredných školách a univerzitách sme sa rozhodli ponúknuť sprostredkovanie tejto možnosti aj Vám! Pociťujeme zvýšený záujem o naše služby a profesionálne poradenstvo rodičom študentov v súvislosti s preskúmaním možností štúdia na renomovanej strednej škole alebo univerzite v Severnej Amerike. Radi Vám pomôžeme umiestniť Vaše dieťa na dobrej škole obzvlášť pokiaľ majú ďalšie záujmy ako šport (úspešní hokejisti, tenisti, golfisti…) a zároveň uľahčiť im tak život vlastnou záľubou vďaka športovým a iným štipendiám.

    Na základe Vášho dopytu uskutočníme prieskum možností štúdia alebo prípravy na štúdium (rôzne kempy a letné školy) v Severnej Amerike. Pomôžeme Vám dostať san a rôzne skúšky / kempy / letné školy, aby ste získali obraz a spätnú väzbu a zároveň sa predali a presvedčili zástupcov škôl a tak získali rôzne štipendiá. Taktiež možte získať možnosť študovať na americkej strednej škole.

    Následne Vám budeme asistovať pri získavaní všetkých potrebných dokumentov pre vybavenie vstupných víz. Taktiež Vám môžme zabezpečiť niekoľko cenových ponúk na letenky do Vašej destinácie a sprostredkovať asistenciu po Vašom prílete. Samozrejmosťou je v prípade záujmu sprostredkovanie ponúk leteniek a ubytovania pre rodičov študentov v prípade kratších kempov, resp. začiatkov štúdia v zahraničí.
  • EXECUTIVE FINANCE MANAGEMENT sa stala partnerom a podporovateľom unikátneho poradenského produktu pre začínajúcihc a malých podnikateľov www.malepodnikanie.sk
  • EXECUTIVE FINANCE MANAGEMEN taktež štartuje svoje poradenské služby pre záujemcov o kúpu/prenájom nehnuteľnosti na slnečnej Floride z Európy. Vďaka našim nadštandardným vzťahom s realitnými profesionálmi na južnej Floride by sme radi ponúkli Európanom využiť súčasnú situáciu na realitnom trhu v USA a zabezpečiť si tak svoju vysnívanú nehnuteľnosť na Floride. Ponúkame kompletný servis a poradenstvo pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností na slnečnej Floride vrátane správy a údržby ako aj prenájmu po dobu Vašej neprítomnosti. Sústredíme sa na lokalitu Miami až po Boca Raton aj keď na požiadanie vieme zabezpečiť aj iné miesta Floridy. Chceme Vám ponúknuť rovnaký prémiový štandard aký zabepečujeme našim profesionálnym športovcom a využiť tak naše dlhoročné skúsenosti pri kúpe a predaji nehnuteľností na Floride ako vedľajší product nášho finančného poradenstva. Preto neváhajte nás kontaktovať a doprajte si len to najlepšie!